Віртуальний сервер, VPS, VDS

shema

Що таке віртуальний сервер, VPS, VDS?
Віртуальний сервер або VPS (Virtual Private Server) або VDC (Virtual Dedicated Server) це послуга, що надається дата центром, в рамках якої ви отримуєте виділені ресурси сервера, такі як процесорна потужність і пам'ять. Не дивлячись на деякі помилки, різниці між VPS і VDC - немає, це назви однієї і тієї ж послуги. Ви можете користуватися ним як звичайним сервером, єдина різниця, що фізично він знаходиться поруч з безліччю інших таких "міні серверів" на одному великому фізичному сервері. На ділі ви маєте такий же набір можливостей, як і при роботі з класичним виділеним сервером, це і root-доступ і виділені IP, порти, таблиці маршрутизації.
Власник віртуального виділеного сервера, може створювати і змінювати системні бібліотеки, встановлені на сервер, також встановлювати будь-які програми та налаштовувати, видаляти програмне забезпечення встановлене за замовчуванням.
Ми використовуємо VMware.
Переваги VMware:
 Прискорене цифрове перетворення за допомогою програмного підходу до ІТ та ведення бізнесу. Більш 500 000 замовників по всьому світу повністю довіряють VMware як постачальнику платформи. VMware - піонер в області віртуалізації і новатор у сфері хмарних технологій, мобільності бізнесу. Надійно забезпечуємо роботу, адміністрування, підключення і безпеку додатків в різних хмарах і на різних пристроях в єдиній експлуатаційному середовищі. Таким чином, замовники отримують повну свободу і контроль.
На сьогоднішній день VMware - це один з найбільш стабільних і «передбачуваних» гіпервізорів. Завдяки довгому періоду існування і підтримки з боку компанії-розробника цей програмний комплекс доведений практично до досконалості, тому дані клієнтів надійно захищені. Додаткові зручності на зразок швидкої установки і настройки, динамічної міграції, прозорого розподілу ресурсів також допомагають зробити вибір на користь даної платформи.

Наші контакти

Наша адреса

Україна, 01001
м.Київ, вул.Володимирська, 8 

Е-mail адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номери телефонів

Відділ продаж

+380(44)230-52-15

Служба підтримки

+380(44)230-52-19

Зворотній зв'язок

Ми на карті