Послуги, що надаються

Використовуючи ресурси мережі MPLS, СП «Інфоком» надає послуги як другого (L2), так і третього рівня (L3).

Перелік послуг що надаються:

  • послуга «УкрПак Лайн» - з’єднання Ethernet точка – точка;
  • послуга «УкрПак Мультилайн» - з’єднання Ethernet між багатьма точками;
  • Послуга «УкрПак IP VPN» - віртуальна приватна IP мережа.

 

Послуга «УкрПак Лайн» забезпечує зв’язок локальних мереж розташованих у двох різних точках (приміщеннях) клієнта. Вона є послугою другого рівня. Послуга забезпечує прозору передачу даних зі швидкістю до 1 Гбіт/с.

 

Послуга «УкрПак Мультилайн» забезпечує зв’язок локальних мереж розташованих у декількох різних точках (приміщеннях) клієнта. Є послугою другого рівня. Вона забезпечує передачу даних зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Типовою конфігурацією є «точка – багато точок», коли «периферійні» точки можуть обмінюватися інформацією лише з центральною точкою. Можливі більш розвинені конфігурації.

 

Послуга «УкрПак IP VPN» забезпечує зв’язок локальних мереж розташованих у декількох різних точках (приміщеннях) клієнта. Дана послуга є послугою третього рівня. Вона забезпечує передачу IP пакетів, що відповідають стандартам IETF, довжиною до 1500 байтів зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Клієнту надається віртуальна IP мережа. Вона побудована на віртуальних маршрутизаторах, які закріплені тільки для даного клієнта. Ця мережа цілком ізольована від інших мереж (інших мереж оператора, мережі Інтернет та інших мереж зовнішнього світу).

 

Надання комплексу послуг клієнту через один порт підключення до мережі.

Наприклад, може бути одночасно забезпечене підключення декількох IP VPN, доступ до мережі Інтернет та Ethernet з’єднання.

 

 

Наші контакти

Наша адреса

Україна, 01001
м.Київ, вул.Володимирська, 8 

Е-mail адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номери телефонів

Відділ продаж

+380 (44) 230-52-15

Служба підтримки

+380 (44) 230-52-19

Зворотній зв'язок

Ми на карті