Як це побудованo та працює?

Корпоративна мережа складається з магістральної частини (ядра) та мережі доступу. Вузли магістральної частини знаходяться у м. Києві та регіональних центрах. Вони працюють за технологією MPLS.

На міських вузлах міста Києва та обласних центрів, в районних вузлах та вузлах міст обласного підпорядкування знаходяться вузли мережі доступу, які працюють переважно за технологією Ethernet.

Як з вузла магістральної частини мережі, так і з вузла мережі доступу через стик Ethernet клієнт може отримати всі види телекомунікаційних послуг. Точкою отримання послуги є інтерфейс обладнання закінчення мережі оператора, до якого підключається обладнання клієнта, точка підключення клієнта до мережі.

 

Приміщення клієнта, де розташоване його обладнання, з’єднується з вузлом мережі оператора, каналом доступу («остання миля»).

Обладнанням закінчення мережі оператора, як правило є модем, медіаконвертор, комутатор, абонентський комплект широкосмугового радіодоступу (або модем-міст), що встановлюється у приміщенні клієнта. Його стик ( Ethernet, X.21 чи V.35 ) є границею мережі оператора.

На вузлі мережі оператора, де закінчується канал доступу, знаходиться порт мережі.

Підключення може виконуватися за допомогою двох хDSL-модемів та оптичного кабелю, або радіомереж WiFi, WiMAX. або через мережу іншого оператора-партнера. В окремих випадках канал доступу будується абонентом і є зоною його відповідальності.

Наші контакти

Наша адреса

Україна, 01001
м.Київ, вул.Володимирська, 8 

Е-mail адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номери телефонів

Відділ продаж

+380 (44) 230-52-15

Служба підтримки

+380 (44) 230-52-19

Зворотній зв'язок

Ми на карті