Інтернет

Скориставшись новими послугами "Підключення до захищеного вузла",  а також “Захист від DDOS атак” споживачі матимуть можливість упевнено протистояти  терористичним загрозам  в умовах ведення сучасних інформаційних війн  і в  повній  мірі  оцінити безперечні переваги СП "Інфоком" :

  • потужні зовнішні канали;
  • присутність у всіх регіонах України;
  • цілодобова служба технічної підтримки;
  • якість, надійність, досвід, перевірені протягом 25 років;
  • економія коштів за рахунок інтеграції телекомунікаційних послуг;
  • оптимізація витрат на телекомунікації за рахунок використання новітніх   технологій;
  • захищеність Ваших інвестицій в телекомунікації;
  • оптимальний вибір телекомунікаційного обладнання від найкращих виробників;
  • весь спектр додаткових послуг (IP-адреси, хостінг, електронна пошта та інш.),  більшість з яких Ви отримаєте безкоштовно при підключенні до Інтернет.

Як підключитись?

Найшвидший і найпростіший спосіб підключитися до Інтернет саме з тими параметрами, які оптимально відповідають Вашим потребам – звернутися до нашого відділу продаж.

В залежності від Вашого місцезнаходження та технічних вимог щодо доступу до Інтернет ми допоможемо обрати оптимальний спосіб підключення та тарифний план.

Технологія ADSL

Послуга доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL забезпечує споживачам постійний доступ до глобальної мережі Інтернет по виділеним кабельним лініям через вузли національної мережі передачі даних УкрПАК СП «Інфоком» та зовнішні канали Інтернет на швидкості upload/download до 3/25Мбіт/с.

Технологія FTT

Послуга доступу до мережі Інтернет дозволяє споживачам мати постійний доступ по виділеній волоконно-оптичній лінії до Інтернет через мережу СП «Інфоком» на швидкості від 5 до 100 Мбтіт/с.

Технологія GPON

Послуга доступу до мережі Інтернет за технологією GPON передбачає прокладання волоконно-оптичної кабельної лінії безпосередньо в приватний будинок або квартиру користувача.

Послуга "Інфоком WiFi Інтернет"

Послуга бездротового доступу "Інфоком WiFi Інтернет" за технологією WiFi, дозволить масовому користувачеві, підприємцям, отримати високошвидкісний безлімітний Інтернет в місцевості , яка не має розвиненої кабельної інфраструктури, в котеджних містечках та приватних будівлях.

Послуга "Інфоком WiMAX"

Послуга безпроводового доступу «Інфоком WiMAX» з використанням технології WiMAX, забеспечує отримання швидкісного безлімітного доступу до мережі Інтернет та віртуальних локальних мереж, компаніям малого та середнього бізнесу (SMB), корпоративним замовникам та державним установам в проблемних місцевостях без розвиненої кабельної інфраструктури.

Наші контакти

Наша адреса

Україна, 01001
м.Київ, вул.Володимирська, 8 

Е-mail адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номери телефонів

Відділ продаж

+380 (44) 230-52-15

Служба підтримки

+380 (44) 230-52-19

Зворотній зв'язок

Ми на карті