Інформаційна безпека

Чому питання безпеки інформації є одним з найважливіших?

В умовах розвитку інформаційного суспільства разом і з збільшенням обсягів інформації, що обробляється в інформаційних і телекомунікаційних системах, швидкими темпами збільшення кількості активних користувачів глобальної мережі Інтернет, мобільного зв’язку, платіжних систем  тощо, збільшується і ймовірність ризиків, пов'язаних з існуванням загроз безпеки інформації.

Складна політична та криміногенна ситуація у світі та  Україні, жорсткі інформаційні війни висовують на передній план питання щодо надійної інформаційної безпеки державних структур і комерційних компаній.

Такий стан справ пояснюється передусім діями спецслужб іноземних держав, терористів, злочинців, несумлінних конкурентів тощо, які створюють небезпеку перш за все для інформаційного ресурсу установ (відомств), що циркулює та обробляється у відповідних інформаційно-телекомунікаційних системах.


Фахівцями СП "Інфоком" побудовано та постійно удосконалюється сучасна система захисту інформації на всіх ділянках корпоративної мережевої інфраструктури.

Комплекс заходів із забезпечення безпеки інформації забезпечується на трьох рівнях :

  • правовому;
  • організаційному;
  • технічному.

Aспекти інформаійної безпеки

На правовому рівні забезпечення безпеки інформації, вироблені наступні підходи:

підтримки керівництвом організації заходів із забезпечення безпеки інформації в компанії, виконання договірних вимог із захисту інформації, визначення відповідальності посадових осіб, комплектування та розподіл обов'язків співробітників, відповідальних за безпеку інформації;

 

Переваги наших послуг

Отримуючи послуги, наші клієнти завжди можуть бути впевнені у професійному підході до вирішення питань інформаційної безпеки.

Наші контакти

Наша адреса

Україна, 01001
м.Київ, вул.Володимирська, 8 

Е-mail адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номери телефонів

Відділ продаж

+380 (44) 230-52-15

Служба підтримки

+380 (44) 230-52-19

Зворотній зв'язок

Ми на карті