Можливості УкрПак СП "Інфоком"

Мережа УкрПак СП "Інфоком" дозволяє

надавати клієнтам широкий спектр послуг, що робить цю мережу - мережею з інтеграцією служб.

Мережа УкрПак розвивається та переоснащується у відповідності з сучасним рівнем світового розвитку технологій побудови телекомунікаційних мереж.

З метою забезпечення живучості мережі використовуються ресурси операторів первинних мереж таких як:

  • "Євротранстелеком";
  • "Київстар";
  • "МТС-Україна"
  • "Інтер-Телеком"
  • ВАТ "Укртелеком"

 

Це дає можливість забезпечити резервування магістральних мереж.

Для побудови віртуальних приватних мереж  VPN на базі MPLS-мережі клієнтам надаються як традиційні послуги передачі даних другого рівня, так і нові послуги.

Привабливим для багатьох замовників є послуга 3-го рівня Layer 3 VPN (VPRN) яка забезпечує IP маршрутизацію і дає можливість замовнику значно спростити процес обслуговування своєї корпоративної мережі.

Компанія завдяки транспортній мережі MPLS надає послуги з побудови відомчих корпоративних мереж передачі даних, як в Україні так і за кордоном. Потужність міжнародних зовнішніх каналів складає 2 Гбіт/с.

СП "Інфоком" Пропонує

рішення зі 100% резервуванням як на рівні магістральних каналів (завдяки топології власної мережі),  так і на рівні "останньої милі" (завдяки можливості використання для підключення одночасно наземних та радіоканалів).

Співробітництво з СП «Інфоком» гарантує високий рівень надання всього спектру телекомунікаційних послуг, оптимізацію витрат на телекомунікації за рахунок використання новітніх технологій, забезпечує захищеність інвестицій замовника в телекомунікації.

Наші контакти

Наша адреса

Україна, 01001
м.Київ, вул.Володимирська, 8 

Е-mail адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номери телефонів

Відділ продаж

+380(44)230-52-15

Служба підтримки

+380(44)230-52-19

Зворотній зв'язок

Ми на карті