Центр управління мережею

В складі CП “Інфоком” за схемою 24х7х365

діє Центр управління мережею, основною метою якого є контроль за станом і рівнем якості усіх компонентів мережі та наданих в оренду послуг, а також відновлення працездатності і належної якості в найкоротші терміни в разі виникнення відхилень від норми.

На мережі Укрпак побудована розподілена система моніторингу, завдяки чому контроль працездатності і параметрів якості виконується на різних рівнях мережі окремо. Отримані результати контролю зберігаються та обробляються централізовано, а по всім виникаючим на мережі інцидентам автоматично відкривається Trouble Ticket в автоматизованій системі супроводу інцидентів «Remedy».

Персонал Центру управління займається вирішенням виникаючих інцидентів, при необхідності залучає до процесу персонал центрального або обласних вузлів Укрпак, координує дії усіх учасників процесу та контролює терміни вирішення питань. Усі події по кожному інциденту окремо фіксуються та зберігаються в системі «Remedy».


У всіх обласних центрах України

Інфоком має свій штат експлуатаційного персоналу. Це дозволяє забезпечити оперативне і якісне обслуговування абонентів.

Зв'язок між обласними вузлами організований по високоякісних каналах волоконно-оптичних цифрових систем передачі з автоматичним резервуванням, що на сьогодні забезпечує задоволення будь-яких потреб користувачів.

Наші контакти

Наша адреса

Україна, 01001
м.Київ, вул.Володимирська, 8 

Е-mail адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номери телефонів

Відділ продаж

+380(44)230-52-15

Служба підтримки

+380(44)230-52-19

Зворотній зв'язок

Ми на карті