Історія успіху

Компанія "Інфоком" була заснована у 1991 році двома телекомунікаційними компаніями - оператором зв’язку України ВАТ "Укртелеком" та німецькою компанією "Controlware". З того часу компанія "Інфоком" є лідером ринку телекомунікаційних послуг України.

Початок розбудови першої в Україні національної мережі передачі даних "УкрПак".
Початок функціонування мережі передачі даних за протоколом Х.25.  Мережа отримала вихід до міжнародних мереж передачі даних, маючи зв’язок з ними за протоколом Х.75.
Першими партнерами були мережі Datex-P (Німеччина) та Sprint (США), завдяки яким Україна отримала доступ до більш ніж 120 мереж передачі даних.
У цьому ж році нашими першими клієнтами стали банківські установи - Перший Український міжнародний банк та World Bank.
Мережа УкрПак увійшла до міжнародних довідників під кодом DNIC2550.  Подія стала такою ж важливою для телекомунікацій країни, як і поява міжнародного телефонного коду України - 380.
"Інфоком" почав надавати доступ до міжнародної банківської телекомунікаційної мережі S.W.I.F.T., при цьому перелік наших клієнтів доповнився банками - Ексімбанк (29 відділень, корпоративне включення), банк "Україна".
Користувачами мережі УкрПак стали також Верховна Рада України,  декілька великих підприємств,  що мали розгалужену структуру.
 
Друга черга введення національної мережі передачі даних "УкрПак" з розширенням моніторингу мережі. Введена в промислову експлуатацію система обробки повідомлень "Ukrmail", побудована на базі рекомендацій серії Х.400 Укрмейл+Мейл+телекс+факс. Міжнародний трафік мережі забезпечується більш ніж з 90 країнами світу. З’явились перші користувачі на 64 Кбіт/сек.
Надання банкам, розташованим на території України доступу до розрахункової палати НБУ, головних структур у місті Києві та до зарубіжних банків. Модернізація вузлів УкрПак - встановлено обладнання S8000: Полтава, Харків, Черкаси; встановлено обладнання S9000: Львів. Будівництво мережі в областях (районних центрах).
Завершення побудови мережі УкрПак (резервні альтернативні канали з обласних вузлів). Початок модернізації мережі, впровадження протоколу Frame Relay. Модернізація вузлів УкрПак - встановлено обладнання S8000: Житомир, Луцьк, Миколаїв, Сімферополь, Суми, Херсон.
Подача Інтернет за допомогою Frame Relay в обласні вузли УкрПак. Модернізація вузлів УкрПак - встановлено обладнання S8000: Вінниця, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Чернігів, Чернівці; встановлено обладнання S9000: Одеса.
Цифрові канали 2 Мб/с на магістральних напрямках. Голос по Frame Relay, ІР-телефонія. Модернізація вузлів УкрПак - встановлено обладнання S8000: Запоріжжя, Севастополь. Цифрові канали: Дніпропетровськ, Житомир, Луцьк, Львів, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.
За цим протоколом здійснюється взаємодія між 230 вузлами мережі УкрПак на території України та їх кількість постійно зростає. Важливою подією стала організація взаємодії з мережами міжнародних операторів компаній Infonet, Global One. Мережа УкрПак зв’язує 120 великих міст України.
Реалізація проекту "Infocom on-line", ідеєю якого є об’єднання переваг наземних волоконно - оптичних каналів існуючої мережі УкрПак та швидкісних супутникових ліній зв’язку. Мережа УкрПак налічує більш ніж 160 вузлів та продовжує розширюватись вглиб районів. Створення та введення в експлуатацію найбільшого комерційного Центру зберігання даних - "ІНФОКОМ ДАТА-ЦЕНТР". Основна мета проекту - можливість надання клієнтам компанії будь-яких послуг, пов’язаних з хостингом Інтернет-сервісів, бізнес-сервісів та рішень для електронної комерції. Розвиток інтегрованих послуг в регіонах. Модернізація вузлів УкрПак - встановлено обладнання Passport.
Мережа УкрПак доходить до районів. Вузли в районних центрах наближають клієнтів до більшості послуг УкрПак: Х.25, Frame Relay, VPN, доступ до мережі Інтернет.
"Інфоком" пропонує ефективні рішення побудови корпоративних VPN-мереж. Впроваджується діференціація якості послуг QoS (Quality of Service) та укладаються угоди щодо рівня сервісу SLA (Service Level Agreement).
Активна розбудова мережі УкрПак углиб областей на районний рівень для забезпечення потреб в інформатизації державного сектору та підприємництва. Крім обласних центрів, мережа УкрПак має вузли у більшості районних центрів Украјни. Регіональні мережі створюються таким чином, щоб забезпечити надійний зв’язок районів з обласним центром, звідки існує не менше двох каналів зв’язку з Києвом та іншими областями.
У відповідності до узгодженого з ВАТ «Укртелеком» плану, мережа УкрПак охопила всі районні центри України. На початок року УкрПак нараховує 489 вузлів пакетної комутації, розташованих в обласних та районних центрах України. У 2004 році компанія «Інфоком» впровадила нову технологію побудови високошвидкісних мереж передачі даних. На базі мережі MPLS (мультіпротокольна комутація пакетів за мітками) створена високошвидкісна (1Гб/сек.) міська мережа «УкрПак Метро Київ». Перші підключення банківських установ здійснені у грудні 2004р. За цей проект СП "Інфоком" отримало диплом від Cisco Systems Ukraine у номінації "Метро Мережа Року".
У січні 2005 року мережа УкрПак нараховує 554 вузла пакетної комутації (з них 59 вузлів - в обласних центрах, 495 вузлів - у районних центрах).
Національна мультисервісна мережа передачі даних компанії «Інфоком» - УкрПак на початок року складається з 619 вузлів пакетної комутації (95 - розташовані в обласних, 524 - у районних центрах України).
У 2007 році удосконалювалася структура магістральної і зонової мережі СП «Інфоком» - "УкрПак" з використанням високошвидкісних каналів на всіх рівнях зі швидкістю до 155 Мб/c. на магістральному рівні та до 2Мб/c. на зоновому рівні.
В 2008 році здійснена модернізація центрального міжнародного вузла MPLS мережі «Інфоком» в Києві, міжнародного вузла у Львові і регіональних вузлів мережі. Відбулось розширення пропускної спроможності міжвузлових трактів на магістральному рівні (1 Gbps) і обласному (10-100 Mbps) рівнях мережі «Інфоком».

У 2009 році здійснена модернізація:

  • транспортної мережі MPLS Інфокому за рахунок продовження введення в експлуатацію нових каналів 10-100 Мбіт/с на напрямках до районних центрів;
  • обладнання районних вузлів з поступовим переходом на Ethernet як основний вид організації “останньої милі”.

У 2009 році розпочато освоєння радіочастотного ресурсу в діапазоні 5,5 ГГц, виданого СП «Інфоком» згідно ліцензії №5770 від 05.03.09. Проведено тестування обладнання стандарту IEEE 802.16 (WiMax) від різних виробників.

Наші контакти

Наша адреса

Україна, 01001
м.Київ, вул.Володимирська, 8 

Е-mail адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номери телефонів

Відділ продаж

+380(44)230-52-15

Служба підтримки

+380(44)230-52-19

Зворотній зв'язок

Ми на карті