на головну сторінку Infocom
Послуги предачі даних Інтернет Дата-центр IP-Телефонія Комплексні мережеві рішення
українська версія русская версия english version
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Клієнти про нас Соціальні проекти

Пошук
мапа сайту контакти
Infocom.ua > Послуги > Послуги передачі даних > UkrPack Metro
Послуги

UkrPack Metro

Високошвидкісна міська мережа «УкрПак Метро» СП “ІНФОКОМ”
 
СП “Інфоком” впроваджує нову технологію побудови високошвидкісних мереж передачі даних. На базі технології MPLS (мультипротокольна комутація пакетів по міткам) створена високошвидкісна міська мережа «УкрПак Метро».
 
Дана технологія дозволяє:
- створювати сучасні високошвидкісні приватні віртуальні мережі;
- ізолювати окрему приватну віртуальну IP-мережу від інших при збереженні зв’язності в межах однієї VPN-мережі; 
- гарантувати базовий рівень безпеки передачі даних (інформація про маршрути розповсюджується тільки учасникам даної VPN-мережі).
- забезпечити надійне керування та моніторинг VPN-мережі замовника з Центра управління в режимі 24/7, включаючи обладнання, яке встановлено в офісі замовника.
 
Вузли мережі знаходяться в місцях доступних для замовників (на площадках станцій АТС м. Києва). Підключення замовників до мережі здійснюється через Ethernet-порти до 100 Мбіт/с з використанням VDSL і SHDSL модемів, мідних та волоконно-оптичних ліній.
 
Для замовників, що мають територіально-рознесені мережі по місту, нові послуги СП «Інфоком» є економічно вигідним технологічно сучасним рішенням, головними перевагами якого є:
- створення  високошвидкісних VPN-мереж або віртуальних каналів  до 100 Мбіт/с;
- надання високошвидкісного доступу до Інтернету або до точки UA-IX на швидкості до 100 Мбіт/с;
- значна економія коштів (використання технології Ethernet дозволяє замовнику зменшити витрати на обладнання підключення до мережі та на спеціалістів).
 
 На базі мережі «УкрПак Метро»  надаються послуги:
          1. Метро VPN - об’єднання локальних мереж замовника, що територіально віддалені одна від одної, в єдину віртуальну приватну мережу (віртуальну IP-мережу) в межах міста до 100 Мбіт/с. Послуга надає можливість ізолювати мережу замовника від інших при збереженні зв’язності в межах однієї VPN.
          2. Метро Лайн - з’єднання територіально віддалених двох офісів або окремих серверів (надання віртуального Ethernet-каналу) в межах міста до 100 Мбіт/с.
          3. Метро Мультилайн - з’єднання територіально віддалених офісів або окремих серверів (надання віртуальних Ethernet-каналів) в межах міста до 100 Мбіт/с з об’єднанням на один (або більше) транковий порт. Ця послуга надає можливість замовнику будувати мережу 2-го рівня.
          4. Додаткові послуги:
          - організація зв’язку VPN-мережі з вузлами (мережами), що знаходяться за межами міста Києва. Використовується технологія Frame Relay УкрПак. Для зв’язку з мережею Frame Relay замовнику надається віртуальний порт відповідної пропускної здатності, на який шлюзуються всі PVC FR;
          - організація високошвидкісного доступу (до 100 Мбіт/с) до Інтернету. Замовнику надається один порт або використовуються уже надані порти, через які забезпечується подача ресурсу.
 
Відділ продажу та маркетингу СП «Інфоком»
(044) 230-52-24, (044) 230-52-15
 


 
Україна, 01025, Київ, вул. Володимирська, 8
Тел. : +380(44) 230-52-15
Факс.: +380(44) 230-52-06
HelpDesk: +380(44) 230-52-19
E-mail: infocom@infocom.ua